„Díky nám získáte klid a jistotu ve správě a řízení firmy“

„Jsme partnery těm, kteří chtějí dobře a efektivně řídit firmu“

„Díky nám získáte klid a jistotu ve správě a řízení firmy“

„Jsme partnery těm, kteří chtějí dobře a efektivně řídit firmu“

Czech Institute of Directors – corporate governance

Czech Institute of Directors, anebo také Institut členů správních orgánů, je nezávislou neziskovou organizací, která byla založena v roce 1998. Zabývá se corporate governance, tedy správou a řízením společností. Snaží se prosazovat celosvětově ověřené standardy – Best Practice – do správy a řízení společností u nás. Jsme partnery těm, kteří chtějí dobře a efektivně řídit společnost.

VÍCE O NÁS >>

Co je corporate governance

 

corporate governance nebo také správa a řízení společností je soubor mechanismů, procesů a vztahů, kterými se korporace kontrolují a řídí. Struktury a zásady správy a řízení společností určuje rozdělení práv a povinností mezi členy představenstva, dozorčí rady, managementu, věřitelů či akcionářů a zahrnuje pravidla a procesy, jak tuto společnost správně a efektivně řídit.

 
Monika Zahálková - corporate governance

MONIKA ZAHÁLKOVÁ
VÝKONNÁ ŘEDITELKA CIOD

Kamil Čermák - corporate governance

KAMIL ČERMÁK
PREZIDENT CIOD

Konference Corporate Governance 

Český institut interních auditorů, Komora auditorů ČR, Ministerstvo financí ČR, Nejvyšší kontrolní úřad a Rada pro veřejný dohled nad auditem společně s Institutem členů správních orgánů připravily na 20. září 2018 společnou konferenci zaměřenou na problematiku Corporate Governance v českém prostředí pohledem externího a interního auditu.

Přečtěte si program a přijměte naše pozvání

Vyšlo 3. číslo Corporate Journal News

Představujeme vám letní předprázdninové číslo Corporate Journal News. Přinášíme v něm rozhovor, ve kterém se Monika Zahálková zamýšlí nad stavem corporate governance u nás.

Najdete v něm informaci o startu dalšího kola prestižní soutěže Best Board & Best Board Member, podzimní termíny vzdělávacího programu a oblíbeného komunikačního semináře i další zajímavé informace o naší práci.

Přejeme Vás příjemné čtení a krásné léto

Nominujte svého kandidáta do soutěže Best Board & Best Board Member

Právě jsme spustili další ročník soutěže Best Board & Best Board Member. Odborná porota vybere během měsíce září vítěze celkem ve 3 kategoriích: Best Board, Best Board Member a Corporate Governance Star. Nominovat svého kandidáta můžete až do 20. srpna 2018.

Přečtěte si více o soutěži a nominujte svého kandidáta

 

 

Chcete dostávat aktuální zprávy o corporate governance z Czech Institute of Directors?

Přihlášením se k odběru souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení.

Přihlaste se k odběru novinek z Corporate Governance

Reference

V oblasti corporate governance (správa a řízení firmy) spolupracujeme s těmito partnery: