„Díky nám získáte klid a jistotu ve správě a řízení firmy“

„Jsme partnery těm, kteří chtějí dobře a efektivně řídit firmu“

„Díky nám získáte klid a jistotu ve správě a řízení firmy“

„Jsme partnery těm, kteří chtějí dobře a efektivně řídit firmu“

Czech Institute of Directors – corporate governance

Czech Institute of Directors, anebo také Institut členů správních orgánů, je nezávislou neziskovou organizací, která byla založena v roce 1998. Zabývá se corporate governance, tedy správou a řízením společností. Snaží se prosazovat celosvětově ověřené standardy – Best Practice – do správy a řízení společností u nás. Jsme partnery těm, kteří chtějí dobře a efektivně řídit společnost.

VÍCE O NÁS >>

Co je corporate governance

 

corporate governance nebo také správa a řízení společností je soubor mechanismů, procesů a vztahů, kterými se korporace kontrolují a řídí. Struktury a zásady správy a řízení společností určuje rozdělení práv a povinností mezi členy představenstva, dozorčí rady, managementu, věřitelů či akcionářů a zahrnuje pravidla a procesy, jak tuto společnost správně a efektivně řídit.

 
Monika Zahálková - corporate governance

MONIKA ZAHÁLKOVÁ
VÝKONNÁ ŘEDITELKA CIOD

Kamil Čermák - corporate governance

KAMIL ČERMÁK
PREZIDENT CIOD

Slavnostní inaugurace Kodexu správy a řízení společností ČR 2018

Nejvýznamnější akce v oblasti corporate governance v tomto roce je tu. Srdečně vás zveme na slavnostní inauguraci publikace KODEX SPRÁVY A ŘÍZENÍ SPOLEČNOSTÍ ČR 2018, a to dne 26. září 2018 od 17.00 do 19.00 hodin do hotelu Mandarin Oriental Prague.

Slavnostní inaugurace se zúčastní významní zástupci českého podnikatelského prostředí, představitelé České národní banky, Ministerstva financí a spravedlnosti, Burzy cenných papírů Praha apod. Rádi bychom tak důležitou událost sdíleli společně s vámi.

Podpořte svojí osobní účastí náš projekt

Konference Corporate Governance 

Český institut interních auditorů, Komora auditorů ČR, Ministerstvo financí ČR, Nejvyšší kontrolní úřad a Rada pro veřejný dohled nad auditem společně s Institutem členů správních orgánů připravily na 20. září 2018 společnou konferenci zaměřenou na problematiku Corporate Governance v českém prostředí pohledem externího a interního auditu.

Přečtěte si program a přijměte naše pozvání

Byznys brunch: Jak se chránit před manažerskými riziky

Czech Institut of Directors ve spolupráci s advokátní firmou ZIZLAVSKY vás srdečně zvou na byznys brunch na téma: Jak se chránit před manažerskými riziky a vyhnout se porušování povinností při správě cizího majetku. Akce se uskuteční dne 27.9. 2018 od 9 hodin v sídle ZIZLAVSKY, Široká 5, Praha 1.

Vstup na akci je bezplatný, registrujte se

 

 

Chcete dostávat aktuální zprávy o corporate governance z Czech Institute of Directors?

Přihlášením se k odběru souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení.

Přihlaste se k odběru novinek z Corporate Governance

Reference

V oblasti corporate governance (správa a řízení firmy) spolupracujeme s těmito partnery: