Právě jsme vydali nové číslo elektronického newsletteru Corporate Journal News. 
Co nového se v něm dozvíte? 

  • Navazujeme na naše úspěšné on-line setkání o ESG udržitelném podnikáníOndrej Rybka, expert na ESG problematiku z poradenské společnosti PwC Czech Republic, nám v něm vysvětluje, proč je dobré principy udržitelného podnikání do svého podnikání začlenit, co všechno byste měli ve vaší společnosti zohlednit, a to nejdůležitější – jak s takovým udržitelným podnikáním vůbec začít? 
  • Věděli jste, že jsme započali užší spolupráci s The Czech Institute of Internal Auditors? A v čem taková spolupráce spočívá? 
  • Na jaře 2022 opět startujeme s naší vzdělávací akademií – Programem Corporate Governance. Nově jsme do něj začlenili aktuální témata, na která se ptáte a která vás zajímají: ESG, Board cycle, Soutěžní právo nebo Whistleblowing. Nově se také jako lektorka k nám připojuje expertka na HR problematiku, Jitka Schmiedová.
  • V prvním čtvrtletí nového roku vám představíme naši novou publikaci, dlouho očekávanou Příručku corporate governance – Metodiku Kodexu správy a řízení 2021. O čem bude a v čem vám konkrétně může pomoci?
  • A víte o tom, že se blíží konec lhůty pro kontrolu a úpravu společenských smluv v rámci novely zákona o obchodních korporacích? 

Přečtěte si nové číslo Corporate Journal News

➡️ Zajímá vás téma corporate governance? 
➡️ Pro odběr newsletterů se přihlaste na https://bit.ly/CorporateJournalNews_SignUp