Právě jsme vydali první číslo našeho pravidelného Corporate Journal News. Newsletter o projektech, na kterých pracujeme, o aktivitách, do kterých jsme začleněni a také o tom, v čem všem vás můžeme podpořit a v čem můžeme pomoci.

Pokud jste v naší databázi, newsletter jsme vám poslali automaticky do vaší e-mailové schránky. Pokud v databázi nejste, můžete si ho přečíst níže, případně se do databáze zapsat. Corporate Journal News vydáváme 5x ročně.

–> Co si v prvním předjarním čísle přečtete? 

 

  • Zamyšlení se nad současnou situací: Editorial Moniky Zahálkové, ředitelky Institutu
  • Uspořádali jsme konferenci na téma 5G síť v Česku a její zavedení: Reportáž a krátké rozhovory s účastníky – pohled soukromých subjektů a státu (ICT Unie, Svaz obcí a měst ČR), mobilního operátora (Vodafone), dodavatele technologií (Huawei) a právníka (Toman, Devátý & Partneři)
  • Vytvořili jsme novou platformu setkávání se pro emitenty Burzy cenných papírů Praha: Proč má smysl se setkávat? A co na setkáních probírat?
  • Vytváříme praktický manuál nejen pro vlastníky či akcionáře, ale i pro managementy a členy volených orgánů: Kdy manuál vyjde a v čem pro vás bude přínosem? Proč byste si ho měli přečíst a řídit se jím?
  • Hlasujte s námi o Zákon roku 2019: Vybírat můžete z 5 nominovaných zákonů až do 12. května. Zasedali jsme v nominační radě.
  • V březnu odstartoval jarní vzdělávací Program Corporate Governance. Pokud jste jarní kurz nestihli, v průběhu dubnu vypíšeme termíny pro podzimní sérii. Zároveň aktuálně řešíme termín dubnové kurzu pro jarní skupinu. O tom, jak dubnový modul bude probíhat, vás budeme již brzy kontaktovat.
  • Na závěr nechybí personálie, tedy přestupy počátku roku 2020, a také knižní inspirace 

 

–> Přečtěte si předjarní Corporate Journal News ZDE