Pracovní snídaně: „Auditní reforma a její dopad na správní orgány“

24. září 2017

V hotelu Mandarin Oriental Prague se dne 24. října 2017 uskutečnila jedna z našich tématických pracovních snídaní tentokráte na aktuální téma: „Auditní reforma a její dopad na správní orgány“. Institut správních orgánů ji zorganizoval společně s Českým institutem interních auditorů (ČIIA) a KPMG.

S prezentací o auditní reformě vystoupil Karel Charvát partner KPMG. Do diskuze se zapojila celá řada pozvaných hostů, mimo jiné Tomáš Pivoňka, prezident ČIIA, Pavel Racocha z Rady pro veřejný dohled nad auditem, Věra Mazánková z České národní banky, Pavel Závitkovký z Raiffeisenbank a.s. a Pavel Henzl z Komeční banky, a.s. Náměstek Ministerstva financí ČR pan Tomáš Vyhnánek odpovídal na dotazy a popsal také zrod této novely, na které se podílel. 

 

zleva: Tomáš Pivoňka (ČIIA), Tomáš Vyhnánek (MF ČR), Karel Charvát (KPMG), Pavel Racocha (RVDA), Monika Zahálková (CIoD)

 

Pracovní snídaně se zúčastnili zástupci významných společností, jako například: Komerční banka, a.s., Alianz pojišťovna, a.s., Česká spořitelna, a.s., ČNB, ČEZ, a.s., Raiffeisenbank a.s., Expobank CZ a.s.

 

Nejste členové Czech Institute of Directors – Institutu členů správních orgánů a rádi byste se zúčastnili našich setkání?

Napište nám na lucie.pruzinova@ciod.cz anebo zavolejte na +420 602 155 105. 

Proč se stát členem Czech Institute of Directors?

Pro naše členy organizujeme nejen pracovní snídaně (Business Breakfast), ale i různé workshopy, přednášky či jiné vzdělávací programy, na kterých probíráme témata řízení a správy společností. Naši členové dostávají ale mnohem více kromě toho, že získají rovnocenného partnera, se kterým konzultují veškeré otázky vztahující se k tomuto tématu, získají i vstupenku do exkluzivního klubu, jehož členové jsou členy jiných správních orgánů (členové představenstva, dozorčích a správních rad a nejvyššího managementu). Přečtěte si o dalších výhodách našeho členství.