Ve spolupráci s Českým institutem interních auditorů (ČIIA) a za podpory poradenské společnosti PwC Czech Republic jsme v úterý 30. listopadu uspořádali odborné setkání na téma „ESG“ udržitelného podnikání. Vzhledem k epidemiologické situaci jsme se setkali on-line a možná i díky tomu jsme se takto virtuálně potkali ve vysokém počtu s téměř 80 posluchači


ESG: Aktuální trendy a uchopení tématu ve firmách
Téma odborně zaštítilo mnoho odborníků, jako Jitka Haubová, členka představenstva & Chief Operations Officer v Komerční bance, Bohdan Wojnar, bývalý člen představenstva ve Škoda Auto & Svazu průmyslu a dopravy ČR, Tomáš Pivoňka, prezident Českého institutu interních auditorů & Chief Audit a Compliance Officer ve společnosti ČEZ, Ondřej Rybka, senior manager pro oblast udržitelnosti v PwC Czech Republic a Martin Smekal, výkonný ředitel Czech Institute of Directors – Institutu členů správních orgánů. 

Zajímá vás udržitelné podnikání?

Připravili jsme pro vás video z našeho odborného setkání. ESG téma v něm rozebírají přední odborníci, ředitelé a vrcholoví manažeři z českých i mezinárodních společností. 

Podívejte se na video