Vyhlášení soutěže Best Board & Best Board Member 2017

Pokračujeme v tradici oceňování významných představitelů našich společností, kteří přispěli k rozvoji corporate governance v České republice.

V letošním – pátém ročníku – zvítězili:

  • BEST BOARD – velké společnost: Letiště Praha, a.s./Český Aeroholding, a.s. Cenu převzal Ing. Václav Řehoř, Ph.D., MBA, předseda představenstva.
  • BEST BOARD – střední a rodinné firmy: společnost KAMA spol. s r.o. Cenu si převzala zakladatelka společnosti Mgr. Mahulena Pertlová se svojí dcerou Ing. Klárou Pertlovou.
  • BEST BOARD MEMBER: Ing. Michal Štěpán, člen představenstva České dráhy, a.s.
  • CORPORATE GOVERNANCE STAR: Ing. Petr Novák, MBA, jednatel Koyo Bearings Česká republika s.r.o.

Best Board je týmové ocenění a oceňuje mimořádnou práci kolektivního správního orgánu. Naopak Best Board Member je uznáním pro individuálního člena správního orgánu. Corporate Governance Star je udělován jednotlivci za mimořádný přínos v oblasti správy a řízení společností.

Tento rok proběhl již pátý ročník, jehož výsledky byly oficiálně vyhlášeny 26. září 2018 v rámci slavnostní inaugurace Kodexu správy a řízení společností ČR 2018 v hotelu Mandarin Oriental Prague. O vítězích rozhodla odborná porota.

Best Board: velké společnosti: Letiště Praha, a.s./Český Aeroholding, a.s. Cenu převzal Ing. Václav Řehoř, Ph.D., MBA, předseda představenstva

BEST BOARD – střední a rodinné firmy: společnost KAMA spol. s r.o. Cenu si převzala zakladatelka společnosti Mgr. Mahulena Pertlová se svojí dcerou Ing. Klárou Pertlovou

CORPORATE GOVERNANCE STAR: Ing. Petr Novák, MBA, jednatel Koyo Bearings Česká republika s.r.o.