Spouštíme program Czech Best Managed Companies oceňující úspěšné soukromě vlastněné společnosti. Přihlaste se do 15. října 2019! 

 

Dovolte nám, abychom vám představili soutěž Best Managed Companies (BMC). Ve spolupráci s Deloitte a dalšími partnery přinášíme do České republiky respektovaný globální program a ocenění Best Managed Companies.

 

 

Přihlaste se do 15. října 2019!
Pokud jste česká soukromě vlastněná společnost a máte zájem si ověřit sílu vaší firemní strategie, kvalitu managementu a dosavadních výsledků a získat zpětnou vazbu, která vám pomůže při nastavování dalšího úspěšného rozvoje, pak se registrujte do 15. října 2019. 

Tímto programem chceme podpořit rozvoj privátních firemjejich managementu a současně umožnit mezinárodní sdílení zkušeností nejlépe řízených společností na trhu. Udělením titulu Czech Best Managed Companies letos poprvé oceníme přední české soukromě vlastněnérodinné společnosti, které svůj úspěch budují udržitelně a dlouhodobě.

Co vaše společnost spolu s oceněním získá?
Potvrdíte si, že je vaše společnost dobře řízená, s dobrou perspektivou do budoucna, a také že je společensky odpovědná, protože do společnosti něco vrací. Trh si samozřejmě takových věcí všímá, je to punc určité kvality, o to více dnes, kdy se bojuje o talenty.

Kde najdete bližší informace?
Bližší informace k programu, kritériím k přihlášení, samotnému ocenění a jejich výhodám najdete na portálu BMC www.bestmanaged.cz. Tam je také možné vaši společnost online zaregistrovat.