LAST CHANCE: Poslední dvě volná místa na Program Corporate Governance

10. října 2017

Již 19. října 2017 začíná  vzdělávací Program Corporate Governance. Nenechte si ujít příležitost získat aktuální informace o principech správy a řízení společností. Program se skládá ze čtyř modulů, kdy každý probíhá v jeden měsíc (říjen 2017 – leden 2018). 

LAST CHANCE: Neváhejte a přihlaste se. Máme poslední dvě volná místa. Absolvujte vzdělávací program a zařaďte se tak mezi absolventy ze společností jako Česká spořitelna, ČEZ, ŠKODA AUTO anebo Český Aeroholding. 

Účelem tohoto vzdělávacího Programu je především získat znalosti veškerých legislativních, finančních a vztahových norem, které člen správního orgánu musí znát a zároveň je to možnost sdílení zkušeností s ostatními účastníky Programu z jiných firem.

  Termíny Programu Témata modulu
modul I 19. – 20. října 2017 Úvod do problematiky Corporate Governance,základní principy a modely řízení
modul II 23. – 24. listopadu 2017 Právo a jeho aspekty při práci člena správního orgánu
modul III 7. – 8. prosince 2017 Finanční desatero člena správního orgánu
modul IV 18. – 19. ledna 2018 Softskills při správě a řízení společnosti

 

Program garantují renomovaní odborníci z oboru, jako například: prof. PhDr. Vladimíra Dvořáková, politoložka a profesorka VŠE nebo prof. JUDr. Jan Dědič advokát a partner ve společnosti Kocián Šolc Balaštík. Vzdělávací kurz se skládá ze čtyřech dvoudenních modulů a uskuteční se v prostorách hotelu Mandarin Oriental Prague.

 

Zajímá vás více informací? 


Cenu za Program, stejně tak detaily k programu, Vám rádi sdělíme na těchto kontaktech:

telefon +420 602 155 105
email: lucie.pruzinova@ciod.cz