Anketa Finanční ředitel roku 2017 zná své vítěze  

17. dubna 2018

Výkonná ředitelka Monika Zahálková a prezident CIoD Kamil Čermák se 11. dubna 2018 zúčastnili vyhlášení výroční ceny „Finanční ředitel roku 2017“. Akci pořádal CFO Club v hotelu Boscolo a na úvod si Institut pro pozvané hosty připravil workshop na téma: Corporate Governance, trestně-právní odpovědnost členů statutárních orgánů a ošetření souvisejících rizik.

 

Členové Klubu finančních ředitelů, Rady Klubu a CFO Akademie zvolili finančním ředitelem roku 2017 Juraje Striežence ze společnosti Kiwi.com s.r.o. Jiří Kittner, předseda dozorčí rady Severočeská vodárenská společnost a.s. převzal cenu za finanční projekt roku. Hlavní ceny předal Ing. Tomáš Hüner, ministr průmyslu a obchodu.

 

Finanční ředitel roku 2017

  1. místo: Juraj Strieženec ze společnosti Kiwi.com s.r.o.
  2. místo: Radek Hovorka, finanční ředitel společnosti Letiště Praha, Český aeroholding, a.s.
  3. místo: Jiří Ponrt ze společnosti Alza.cz a.s.

 

„Již od roku 2006 Klub finančních ředitelů plní roli neformální diskusní platformy jak pro přední finanční manažery, ekonomy a špičkové profesionály z oblasti finančního řízení, tak i pro odborníky z dalších oblastí jako např. HR, Corporate Governance, PR a jiné,“ řekl prezident Klubu Dean Brabec, který večer moderoval. „Dnešní turbulentní doba je o získávání a výměně informací – to je hlavní deviza CFO Clubu. Těší mě, že slavnostní vyhlášení nejlepších finančních ředitelů roku se stalo u nás dobrou tradicí,“ dodal na akci Brabec.